FINANSOWANIE TRANSPORTU
Kredyty
Wybierz dziś pojazd, naczepę, itd... - a już za 48 h będziesz miał w ręku kluczyki! Bez wpłaty własnej, bez zbędnych formalności, bez ZUS i US. Finansujemy pojazdy nowe, używane, nabywane z każdego źródła ...więcej
Leasingi
Leasing środków transportu oraz leasing maszyn i urządzeń. Przejrzyste zasady, konkurencyjna oferta, uproszczone procedury oraz szeroki zakres finansowania to główne zalety leasingu...więcej
Ubezpieczenia
Ubezpieczenia komunikacyjne - Teraz oferujemy Ci najbardziej korzystne, najszybsze i najtańsze ubezpieczenia na rynku. Nie musisz szukać agentów ubezpieczeniowych, ani tracić czasu...więcej
Polityka prywatności PRIMO GETIN AUTO PARTNER

Jakie dane o Tobie zbieramy?
Zanim przystąpimy do świadczenia usług, poprosimy Cię o udzielenie paru niezbędnych informacji na Twój temat, które będą niezbędne do skorzystania z oferty naszej firmy. Potrzebować będziemy Twojego imienia i nazwiska, adresu zamieszkania, numeru telefonu, świadectwa zatrudnienia lub źródeł, z których czerpane są środki finansowe.

Jak dane o Tobie są przechowywane?
Informacje o naszych Klientach przechowywane są w strzeżonych hasłami bazach danych, do których osoby trzecie nie mają dostępu. W żadnym też wypadku nasza firma nie będzie sprzedawać Twoich danych osobowych osobom trzecim.

W jakim celu wykorzystujemy Twoje dane?
Po przeanalizowaniu informacji, które dostarczają nam o sobie nasi Klienci, rozpatrujemy wnioski o wyświadczenie przez naszą firmę usług. Podczas tej selekcji Twoje dane osobowe są zabezpieczone przed wglądem osób trzecich.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane?
W przypadku kontroli Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych, Twoje dane mogą zostać udostępnione pracownikom Inspektoraru zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.


W przypadku naruszenia Regulaminu naszego serwisu, naruszenia prawa, lub gdy będą wymagały tego przepisy prawa, możemy udostępnić Twoje dane organom wymiaru sprawiedliwości.
Jesteśmy częścią serwisu PRIMO GETIN AUTO PARTNER. Tematyką finansową zajmujemy się od 2006 roku. Do końca 2012 roku sfinansowaliśmy ponad 1700 pojazdów oraz innych środków transportu. Zapraszamy.
Inofolinia 32/260-05-72
695081654 665175185
Porozmawiaj z doradcą.
Marta
Przemek
Paulina
Kasia

Czekamy na kontakt

Formularz kontaktowy
Forma finansowania:*

Godzina kontaktu: